Vítejte u nás!

Náš eshop, Vám pomůže výhodně a rychle nakoupit naše systémy mobilního oplocení. Našimi systémy oplotíte soukromé pozemky, staveniště, výkopy. Pomocí našich systému mobilního oplocení můžete uspořádat veškeré kulturní, prodejní a sportovní akce. Velikou výhodou je jednoduchá montáž a demontáž oplocení.

Oplocení je žárově zinkované, odpovídá veškerým předpisům a nařízením, nabízíme oplocení jak s výplní sítě, výplní plechu, tak i samo stojné zábrany. Nedílnou součástí je i příslušenství mobilního oplocení, betonové a plastové spojky, spojky, vzpěry, panty, kolečka atd.

Neváhejte nás kontaktovat, poradíme Vám, jaké oplocení by pro Vás bylo nejvhodnější, kolik kusů oplocení i příslušenství budete na Vaší akci potřebovat. Jsme připraveni zodpovědět veškeré Vaše dotazy.

 

 

Novinky

MOBILNÍ OPLOCENÍ PRO VÁS

07.11.2013 07:57
Široká nabídka mobilního oplocení a příslušenství. Prodej i pronájem mobilního oplocení. Slevové akce, množstevní slevy. Napište, nebo přímo...

Pojištění mobilního oplocení a zboží za mobilním oplocením

23.08.2013 13:12
Našim zákazníkům poskytujeme novou službu. Pojištění materiálu, zařízení, zboží atd., za mobilním oplocení, které Vám nabízíme na našem...

E-shop prodeje a pronájmu mobilního oplocení byl spuštěn

20.07.2013 11:19
Dobrý den vážení zákazníci a návštěvníci našeho nově spuštěného e-shopu,doufáme, že náš e-shop je přehledný a jednoduchý pro Váš nákup.  

Anketa

Máte zkušenosti se stavebním oplocením?

Celkový počet hlasů: 419