Využítí  mobilního oplocení

Mobilní oplocení, které naše společnost nabízí, je žárově zinkováno po svaření. Výplně konstrukcí je síť z žárově pozinkovaného drátu, nebo žárově pozinkovaný plech a u mobilních zábran to jsou trubky.
Součástí mobilního oplocení jsou plastové patky, podstavce.  Plastové patky jsou vyrobeny z kvalitního PVC, jsou velmi odolné jak proti povětrnostním vlivům, tak i proti mechanickému používání.
Příslušenství k mobilnímu oplocení je velké množství. Od vzpěr, které se používají pro větší stabilitu mobilních systémů, neprůhledné  a nehořlavé plachty, mobilní branky, kolečka atd. Největší výhodou je jednoduchá montáž i demontáž mobilního oplocení.
Jednoduchá je tedy i manipulace a doprava mobilního oplocení.

Samotné využití mobilního oplocení: V poslední době se mobilní oplocení ukázalo jako ideální řešení pro stavební účely. Ve stavebnictví si najdou uplatnění všechny naše typy mobilního oplocení a mobilní zábrany. K ohraničení staveništních prostor, zamezení vstupu na staveniště, k výkopům, pod lešení atd. Jelikož je možné pojistit nejen stavební materiál skladovaný za mobilním oplocením, ale i automobily a vlastně veškerý sortiment, zboží a jiné, rozšiřuje se tedy využití i do všech ostatních odvětví.

Mobilní oplocení známe i ze sportovních a kulturních akcí, kde si najdou opět využití všechny naše typy mobilního oplocení. Ať je to již k zamezení vstupu návštěvníků, ohraničení nějakého prostoru při těchto akcích, nasměrování chůze a pohybu návštěvníků atd.

Zkrátka, dobře si prozkoumejte náš sortiment a v případě jakéhokoliv dotazu neváhejte zavolat na tel. číslo 608 756 515, nebo napsat na info@stavebniploty.cz