Využítí  mobilního oplocení

Mobilní oplocení, které naše společnost nabízí, je žárově zinkováno po svaření. Výplně konstrukcí je síť z žárově pozinkovaného drátu, nebo žárově pozinkovaný plech a u mobilních zábran to jsou trubky.
Součástí mobilního oplocení jsou betonové a plastové patky, podstavce. Betonové patky jsou vyhotoveny z kvalitní betonové směsy a jsou celé proarmované, což velmi zvyšuje jejich pevnost a odolnost proti povetrnostním vlivům a proti mechanickému poškození. Plastové patky jsou vyrobeny z kvalitního PVC, jsou velmi odolné jak proti povětrnostním vlivům, tak i proti mechanickému používání.
Příslušenství k mobilnímu oplocení je velké množství. Od vzpěr, které se používají pro vetší stabilitu mobilních systémů, neprůhledné  a nehořlavé plachty, mobilní branky, kolečka atd. Největší výhodou je jednoduchá montáž i demontáž mobilního oplocení.
Jednoduchá je tedy i manipulace a doprava mobilního oplocení.

Samotné využití mobilního oplocení: V poslední době se mobilní oplocení ukázalo jako ideální řešení pro stavební účely. Ve stavebnictví si najdou uplatnění všechny naše typy mobilního oplocení a mobilní zábrany.K ohraničení staveništních prostor, zamezení vstupu na staveniště, k výkopům, pod lešení atd.Jelikož je možné pojistit nejen stavební materiál skladovaný za mobilním oplocením, ale i automobily a vlastně veškerý sortiment, zboží a jiné, rozšiřuje se tedy využití i do všech ostatních odvětví.

Mobilní oplocení známe i ze sportovních a kulturních akcí, kde si najdou opět využití všechny naše typy  mobilního oplocení. Ať je to již k zamezení vstupu návštěvníků, ohraničení nějakého prostoru při těchto akcích, nasměrování chůze a pohybu návštěvníků atd.

Zkrátka dobře prozkoumejte náš sortiment a v případě jakéhokoliv dotazu neváhejte zavolat na tel. číslo 733 318 152, nebo napsat na slezak@stavebniploty.cz