Informace o naší společnosti, zabývající se prodejem a pronájmem mobilního oplocení

Dobrý den, vítáme Vás na našich e-stránkách. Jsme společnost zabývající se prodejem systémů mobilního oplocení a jeho příslušenství.

Chceme spolupracovat se zákazníky jak maloobchodního prodeje, tak toho velkoobchodního. Chceme našim zákazníkům co nejvíce ulehčit nákup mobilního oplocení, proto jsme zvolili strategii e-shopu. Pokud však na těchto stránkách nenajdete informace, které Vás ohledně mobilního oplocení a příslušenství zajímají, neváhejte nás kontaktovat buď emailem, nebo telefonicky.

Jsme napříjmu téměř nonstop.

Pro naše zákazníky jsme schopni zařídit i dopravu až k Vám.

Naše společnost má  sídlo v Praze .

Výdejní místo je v Praze na Zličíně, pobočky máme na Praze 1 a v horském městě Trutnově. 

Náš prodej se zaměřuje na celou Českou Republiku.

Součástí našich nabízených služeb je i naše půjčovna mobilního oplocení. Kontaktujte našeho obchodního zástupce, který Vám poradí a zcela nezávazně Vám nacení Vaši poptávku ohledně mobilního oplocení.

Naši zákazníci

Našim cílem je vytvořit společnost, která se zabývá prodejem mobilního oplocení a jeho příslušenství jak fyzickým osobám, tak společnostem, podnikatelům a firmám.
Jsme schopni vytvořit všem individuální podmínky, samozřejmě i lepší ceny dle jednorázového a hlavně opakovaného odběru.Neváhejte proto se telefonicky, nebo emailem spojit s naším obchodním zástupcem.
Vidíme možnosti spolupráce ve všech regionech v České republice. Jsme schopni zajistit reklamní prostředky, jako banery, reklamní mobilní oplocení atd.